Login
Sportieve Staf Minimize

 
               

 
Sportieve staf seizoen 2020-2021
 
 
SVE BAZEL  Seniors

         

 

Functie

 

Naam

 

Adres

 

Contact

Hoofdtrainer

Jan Claessens

 

0499 19 67 28

T2

Stephan Schyns

 

 

 0494 89 85 57

Trainer reserven

Ivan Van Thillo

 

0486 32 88 19

Afgevaardigde

1ste Elftal

Jurgen De Rijck

 

0476 25 37 81

Keeperstrainer

Erwin Pincket

 

0479 34 92 42

 

   

 

       

 
 
SVE BAZEL  Jeugd opleiders

 

Functie

 

Naam

 

E-mail

 

GSM

Trainer U21

Stefan Mets

stefan.mets@telenet.be

0473 27 74 87

Trainer U21

Robby Van Laenen

robby.racing@hotmail.com

0487 92 47 87

 

Afgevaardigde U21

Marc Heyrman

marc.heyrman@telenet.be

0473 52 57 24

Trainer U15A-U17

Metin Sharman

mrmafwerkingen@gmail.com

0465 48 89 47

Afgevaardigde U17

?  

 

Afgevaardigde U15A

Nele Geudens nele.geudens1@telenet.be 0496 36 05 66

Trainer U15B

Marco Cuyt

marco.cuyt@telenet.be

0474 24 95 52

Afgevaardigde U15B

Dominik Pauwels

dominik.pauwels@telenet.be

0476 89 11 86

Trainer U12

Erol Gorgec erolgorgec28@gmail.com 0483 08 67 71

 

Trainer U12

Dieno Cleyman

dieno.cleyman@hotmail.be

0473 34 17 63

Afgevaardigde U12

Bart Turcksin bturcksin@hotmail.com

0479 96 01 51

Afgevaardigde U12

?  

 

Trainer U11

Marc Laureys laureysm@hotmail.com

0472 49 78 84

Trainer U11

Steve Willemsens

steve.willemsens2@telenet.be

0497 46 57 27

Trainer U11

Steven Van Haute

steven_van_haute@hotmail.com

0485 44 55 93

Afgevaardigde U11

Philippe Spildooren pspildooren@cokecce.com

0496 59 55 32

Trainer U10

Patrick Verpoorten patjeverpoorten@gmail.com 0493 52 54 52

 

Trainer U10

Mike Verbruggen

 

mike.verbruggen@hotmail.com

 

0479 42 83 80

 

Trainer U10

Maarten Smet

 

m.smet@telenet.be

 

0476 64 85 93

 

Afgevaardigde U10

Ken Goderis ken.goderis@ibs-bouw.be

0497 58 08 95

Afgevaardigde U10

Tom De Wit tom.de.wit@gmail.com

0496 16 90 35

Trainer U9

Marco Van Zaelen marco08111973@gmail.com 0484 69 51 50

 

Trainer U9

John Zhang zhangchen_john@hotmail.com 0483 16 97 48

 

Afgevaardigde U9

Christof Borms christof.borms@roosendaal-keyzer.be

0478 23 75 45

Trainer U8

Patrick Verhelst patrick.verhelst2@telenet.be

0491 63 10 60

Trainer U8

Philippe De Strooper philippe.destrooper@hotmail.com

 

Afgevaardigde U8

Danny Verschorren danny.verschorren@telenet.be

0492 53 65 15

Afgevaardigde U8

Tim Aandekerk timaandekerk@gmail.com

0486 29 97 94

Trainer U7

Nele Geudens nele.geudens1@telenet.be

0496 36 05 66

Trainer U7

Philip Puts philip.puts01@gmail.com

0467 00 68 55

Afgevaardigde U7

?  

 

Trainer U6

Danny Heyrman dannyheyrman@outlook.com 0472 30 65 30

 

Afgevaardigde U6

?  

 


 

 

    

 

  
 

 

                    CLUBLOKAAL SVE BAZEL

                  

 
Copyright KSVE Bazel   -  Terms Of Use  -  Privacy Statement    Powered by