Login
Sportieve Staf Minimize

 
               

 
Sportieve staf seizoen 2019-2020
 
 
SVE BAZEL  Seniors

         

 

Functie

 

Naam

 

Adres

 

Contact

Hoofdtrainer

Jan Claessens

 

0499/19.67.28

T2

Stephan Schyns

 

 

 0494 89 85 57

Trainer reserven

Ivan Van Thillo

 

0486 32 88 19

Afgevaardigde

1ste Elftal

Jurgen De Rijck

 

0476 25 37 81

Keeperstrainer

Erwin Pincket

 

0479 34 92 42

 

   

 

       

 
 
SVE BAZEL  Jeugd opleiders

 

Functie

 

Naam

 

E-mail

 

GSM

Trainer U21

Patrick Michiels

patrick.michiels@hotmail.be

052 42 86 39

Afgevaardigde U21

Marc Heyrman

marc.heyrman@telenet.be

0473 52 57 24

Trainer U17

Metin Sharman

mrmafwerkingen@gmail.com

0465 48 89 47

Afgevaardigde U17

Kelly Van Laere kellyvanlaere@telenet.be

0476 55 12 95

Trainer U15

     
Afgevaardigde U15

Gerry Bogaert

gerry.bogaert@gmail.com

0478 22 23 17

Trainer U13

Marco Cuyt

marco.cuyt@telenet.be

0474 24 95 52

Afgevaardigde U13

Dominik Pauwels

dominik.pauwels@telenet.be

0476 89 11 86

Trainer U11

Michael Van De Casteele vandecasteelemike@hotmail.com

0486 17 72 93

Trainer U11

Dieno Cleyman

dieno.cleyman@hotmail.be

0473 34 17 63

Afgevaardigde U11

Musti Chaoui

musti.chaoui@gourmetinvent.be

0484 91 07 26

Afgevaardigde U11

Peter Smolders peter.smolders4@telenet.be

0474 73 62 74

Trainer U10

Marc Laureys laureysm@hotmail.com

0472 49 78 84

Trainer U10

Steve Willemsens

steve.willemsens2@telenet.be

0497 46 57 27

Trainer U10

Steven Van Haute

steven_van_haute@hotmail.com

0485 44 55 93

Afgevaardigde U10

Philippe Spildooren pspildooren@cokecce.com

0496 59 55 32

Afgevaardigde U10

Bart Verschooren bart.verschooren@telenet.be

0478 92 33 76

Trainer U9

Roy De Vilder

roy.devilder@gmail.com

0473 55 21 13

Trainer U9

Shanni Vernimmen

shanni-interim@hotmail.com

0491 91 93 28

Afgevaardigde U9

Ken Goderis ken.goderis@ibs-bouw.be

0497 58 08 95

Afgevaardigde U9

Tom De Wit tom.de.wit@gmail.com

0496 16 90 35

Trainer U8

Benoit De Ceuster deceuster.deryck@telenet.be

0486 37 02 79

Trainer U8

Danny Heyrman dannyheyrman@outlook.com

0472 30 65 30

Afgevaardigde U8

Christof Borms christof.borms@roosendaal-keyzer.be

0478 23 75 45

Trainer U6-U7

Patrick Verhelst patrick.verhelst2@telenet.be

0491 63 10 60

Trainer U6-U7

Nils Bursens nils_bursens@msn.com

0474 38 51 88

Trainer U6-U7

Philippe De Strooper philippe.destrooper@hotmail.com

0474 24 49 12

Afgevaardigde U7

Danny Verschorren danny.verschorren@telenet.be

0492 53 65 15

Afgevaardigde U7

Tim Aandekerk timaandekerk@gmail.com

0486 29 97 94


 

 

    

 

  
 

 

                    CLUBLOKAAL SVE BAZEL

                  

 
Copyright KSVE Bazel   -  Terms Of Use  -  Privacy Statement    Powered by